BEN DE VARIM!

Hepimiz öyle veya böyle internet aracılığıyla her gün onlarca, yüzlerce içerikle karşılaşıyor ve hatta bunlara maruz kalıyoruz. Resimler, fotoğraflar, videolar, yazılar, capslar ve daha niceleri… Pozitif içerikler hayatımızı olumlu yönde etkilerken, zararlı ve negatif içerikler de hayatımızı olumsuz yönde etkiliyor şüphesiz. Çünkü gerçek hayatta olduğu gibi internette, iyilikler de mevcut, kötülükler de, fırsatlar da mevcut tehlikeler de, kolaylıklar da mevcut zorluklar da…

İnsanın teknolojiye yaklaştıkça kendisine ve çevresine uzaklaştığı bu çağda, asıl amacımız, önce insana sonra da insana ait değerlere ulaşmak olmalıdır. İnterneti, sahip olduğumuz kültürel kimliğimizin, insani ve vicdani değerlerimizin önüne geçirmeden, kontrollü, bilinçli ve sağlıklı kullanım alışkanlıkları edinerek kullanmalı ve bunun toplumsal zeminde yayılmasını sağlamalıyız.

İşte tam da bu noktada, internetin bilinçli kullanımına katkı sağlayacağını düşündüğünüz, toplumsal farkındalık oluşturan, özgün düşünce ve fikirlerinizi, elinizde, arşivinizde bulunan her türlü materyali bizlere göndererek katkıda bulunabilirisiniz. “Ben de varım!” diyorsanız, sitemizde yayınlanmak üzere konuyla alakalı her türlü video, caps, fotoğraf, resim, araştırma ve ayrıca “blog” kısmında yayınlanmak üzere yazı ve makalelerinizi bizlere gönderebilirsiniz.

Haydi Sen de Gönder

Sayfa yükleniyor...

Toast Alert...