Size nasıl yardımcı olabilirim?
Dijital Oyunlar
İçerik özgünlüğü açısından adınızın gerçekliği önemlidir.
İçerik özgünlüğü açısından soyadınızın gerçekliği önemlidir.
E-posta adresinizi geçerli girmediğiniz veya size ait olmadığı halde doğrulama e-postası alamayacaksınız.

Göndermiş olduğunuz materyal eğer bir blog yazısı ise aşağıdaki kriterler çerçevesinde gönderim yapılmalıdır:

  • Blog yazıları belirli bir konu başlığında eğitici, yol gösterici ve özgün olmalı.
  • Blog yazılarında kesinlikle başka bir yerden kopyala – yapıştır ifadeler bulunmamalı.
  • Blog yazılarında kendi ifadeleriniz dışındaki ifadelerde muhakkak kaynak gösterimi yapılmalı.
  • Kaynak gösterimi ifadenin geçtiği noktada dipnot şeklinde numaralandırarak ve en son kısımda da kaynakça başlığı altında APA standartlarında yapılmalı.
Dosya sisteminden dosyanızı yükleyin ve sistem tarafından verilen kodu bu alana girin.

Sen de gönder

Hepimiz öyle veya böyle internet aracılığıyla her gün onlarca, yüzlerce içerikle karşılaşıyor ve hatta bunlara maruz kalıyoruz. Resimler, fotoğraflar, videolar, yazılar, capslar ve daha niceleri… Pozitif içerikler hayatımızı olumlu yönde etkilerken, zararlı ve negatif içerikler de hayatımızı olumsuz yönde etkiliyor şüphesiz. Çünkü gerçek hayatta olduğu gibi internette, iyilikler de mevcut, kötülükler de, fırsatlar da mevcut tehlikeler de, kolaylıklar da mevcut zorluklar da…

İnsanın teknolojiye yaklaştıkça kendisine ve çevresine uzaklaştığı bu çağda, asıl amacımız, önce insana sonra da insana ait değerlere ulaşmak olmalıdır. İnterneti, sahip olduğumuz kültürel kimliğimizin, insani ve vicdani değerlerimizin önüne geçirmeden, kontrollü, bilinçli ve sağlıklı kullanım alışkanlıkları edinerek kullanmalı ve bunun toplumsal zeminde yayılmasını sağlamalıyız.

İşte tam da bu noktada, internetin bilinçli kullanımına katkı sağlayacağını düşündüğünüz, toplumsal farkındalık oluşturan, özgün düşünce ve fikirlerinizi, elinizde, arşivinizde bulunan her türlü materyali bizlere göndererek katkıda bulunabilirisiniz. “Ben de varım!” diyorsanız, sitemizde yayınlanmak üzere konuyla alakalı her türlü video, caps, fotoğraf, resim, araştırma ve ayrıca “blog” kısmında yayınlanmak üzere yazı ve makalelerinizi bizlere gönderebilirsiniz.

Toast Alert...